בוגרים ממליצים

 

"ממליצה מכל הלב על תכנית שפת האכילה, שהייתה משמעותית עבורי כאדם וכאשת מקצוע. בתכנית תכנים מקצועיים, שיעורים חווייתיים, התנסויות ותרגילים. שפה זו עבורי היא שפה של אהבה, כבוד והערכה לעצמי ולגופי, וכמו כן למטופליי ולאנשים הסובבים אותי. תכנית שהכניסה הרבה התבוננות, חשיבה, דיוק ובמהלכה רוגע ושקט פנימי. מודה לך איילת מכל הלב שעזרת לי להתחבר ולהצליח להעביר את האמת הפנימית שלי."                                                                                                                                                                                                                 
תמר פור, דיאטנית


"ממליצה בחום למי שמוכן לעבור שינוי אמיתי בתפיסות עולם בכלל ובתפיסת גוף ואכילה בפרט, לעזור לאחרים ולהפיץ בשורה חדשה.."
אורית אירני, יועצת חינוכית
 

"שפת האכילה איננה עוד תוכנית לימודים היא קודם כל מפגש חווייתי מעצים, מלמד ומעשיר המאפשר התבוננות מחודשת במציאות. תוכנית לימודים מעמיקה ומדויקת, שמעניקה רוחב אופקים, משנה את השיח הפנימי והחיצוני ומשקפת כל איש מקצוע בתחומי הטיפול והחינוך. ממליצה בחום."
לאה לשם, נטורופתית, מנהלת תחום רפואה טבעית מכללת רידמן


"כשנרשמתי לתכנית והסתכלתי על הסילבוס כבר ידעתי שהגעתי הביתה אבל לא היה לי מושג לאיזה מסע מופלא אני נכנסת וכמה אנרגיה וחיות הלימודים יכניסו לי לחיים. כנאמר "שפה משנה חוויית חיים". נסעתי בשמחה וברצון מעין זיוון הרחוקה בכל יום שלישי והיתה לי חוויה מופלאה של גילוי והעמקה בכל שבוע מחדש."
שקד טבנקין, דיאטנית


התוכנית יצרה אצלי הרחבה משמעותית של תפיסת הטיפול. היא בנויה בצורה שמשלבת תאוריה עם לימוד חווייתי. עבורי הקבוצה איתה למדתי הפכה למקום בטוח, מאפשר, מלמד, ובשילוב עם המרצים והמרצות המצוינים השנה היתה מיוחדת ומרתקת- גם מקצועית וגם אישית."
ליהי בידרמן, דיאטנית 
 

"תכנית מעשירה המאפשרת להסתכל על העולם בכל התחומים מנקודת מבט רחבה הרבה יותר. נקודת המבט הרחבה מאפשרת טיפול רחב יותר ומדויק יותר. בנוסף הקבוצה היתה קבוצה מיוחדת ביכולת ההכלה שלה, מקום בטוח המאפשר עבודה אמיתית."
תמר אשר, דיאטנית

 

"ממליצה בחום! שילוב מדהים של סדנאות טיפול חווייתיות יחד עם הרצאות מקצועיות ממיטב המרצים. בנוסף לכלים וידע עצום שרכשתי לי כדיאטנית נחשפתי לשפה וגישה חדשה לחיים הפרטיים שלי."
טליה שוורצר, דיאטנית

"תכנית מרתקת. לימוד וחוויה משנה חיים (מעבר לתחום של אכילה קשובה). מתוך הסתכלות והתבוננות פנימה לנבכי הנפש מתוך קבלה וחמלה וקשיבות."
שלומית רוטר, מרפאה בעיסוק